Dlaczego Kradach?

Nowoczesne rozwiązania, najlepsze materiały

Firma Kradach to ponad 28 lat doświadczenia we wszelkich pracach budowlanych od niwelacji terenu, poprzez fundamenty, mury aż po dach. Wszelkie te prace wykonujemy z należytą starannością i dokładnością.

Prowadzimy sprzedaż produktów budowlanych tylko najlepszych firm zajmujących czołowe miejsca na naszym rynku. Są między innymi: dachówki, blachy, okna, thermano itd.

Usługi budowlane

Szeroki zakres usług budowlanych

Kompleksowo

Usługi budowlane

Zajmujemy się głównie budową domów w stanie surowym, ale dzięki współpracy z firmami wykończeniowymi prowadzimy również budowy domów do stanu deweloperskiego lub pod klucz.

Oferujemy budowę domów w technologii tradycyjnej, murowanej ,ze stropem żelbetowym lub drewnianym, z dachem skośnym, wywiązką płatwiowo-krokwiową, pokryciem z dachówki. 
Technologia ta zapewnia sprawdzony komfort użytkowania. Domy tak wykonane wytrzymają wiele lat, a przy starannym wykonaniu unikniemy późniejszej naprawy i remontów .

Kompleksowo

Usługi dekarskie

Świadczymy profesjonalne usługi kompleksowej budowy dachów na domach jednorodzinnych. Nasza oferta adresowana jest do klientów indywidualnych, w skład której wchodzą, doradztwo, wykonanie więźby dachowej, pełnego poszycia dachu łącznie z wszelkimi obróbkami, montaż akcesoriów dachowych oraz jego elementów wykończeniowych w tym podbitki lub nadbitki dachu.

Oferowane przez nas usługi na najwyższym poziomie sprawiają, że nasi klienci otrzymują stu procentową satysfakcję z naszej pracy, ciesząc się na długie lata profesjonalnie wykonanym dachem. 

Produkty budowlane

Dachówki 
na dom i garaż

Prowadzimy sprzedaż dachówki wiodących firm takich jak: Rraas, Creaton, Bogen, Roben, Tondach. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju dachówki między innymi takie jak:
Dachówki ceramicznemają bardzo wiele kształtów. Najpopularniejsze rodzaje to: zakładkowe, karpiówki, mnich-mniszka,  esówka oraz ich odmiany. Wybór jest naprawdę duży. W zależności od rodzaju powłoki dachówki ceramiczne można kupić nawet w kilkudziesięciu  kolorach. Ceglasty kolor dachów krytych naturalną dachówką ceramiczną przyciąga  wzrok. Niektórym może się jednak wydawać zbyt monotonny lub za mało oryginalny. Z myślą o takich klientach produkowane są kolorowe dachówki angobowane lub szkliwione.

Dachówki cementowe - są barwione w masie niemniej jednak większość jest także dodatkowo malowana powierzchniowo farbą akrylową. Pigmenty stosowane do barwienia w masie są odporne na zmiany temperatury oraz działanie promieni słonecznych, więc gwarantują trwały kolor. W wielu przypadkach kształt dachówki jest podobny do ceramicznych pokryć przez co na dachu nie łatwo zauważyć różnicę.

Produkty budowlane - więcej

Produkty budowlane

Okna do każdego domu

Okna FAKRO

 • Okna dachowe
 • Okna do dachów płaskich
 • Okna pionowe INNOWIEW
 • Schody strychowe
 • Akcesoria dachowe

Okna VELUX 

 • Okna dachowe
 • Standard
 • Standard plus
 • Premium

Okna ROTO  

 • Okna dachowe
 • Akcesoria do okien
 • Schody strychowe

Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalny montaż i fachowe doradztwo w kwestii wyboru optymalnego modelu okna. W Kraczkowej koło Rzeszowa zlokalizowaliśmy naszą siedzibę i właśnie do mieszkańców tej metropolii skierowana jest przede wszystkim nasza oferta. Naszym klientom proponujemy produkty najwyższej jakości. Okna znajdujące się w naszej ofercie to doskonały standard stolarki, której wytrzymałość potwierdzają zarówno międzynarodowe atesty, jak i zadowolenie kupujących u nas osób. Producentem dostarczanych przez nas okien jest Fakro, Velux i Roto.

Produkty budowlane

Blachy
na dach

Prowadzimy sprzedaż blachodachówki i blachy trapezowej. Są to lekkie i stosunkowo tanie pokrycia dachowe. Nadają się doskonale na dach domu mieszkalnego, budynku gospodarczego, magazynu czy altany. Wszystkie wyceny wykonywane są indywidualnie, ponieważ blachy profilowane są pod dane inwestycje na bieżąco.
Towar dostarczamy bezpośrednio na budowę.